Η Δρ Μάντζιαρη συμμετείχε στο Πανελλήνιο Συνέδριο Επεμβατικής Καρδιολογίας, Ηλεκτροφυσιολογίας και Καρδιοχειρουργικής ICE 2017 (International Cardiovascular Education) που πραγματοποιήθηκε στο Ξενοδοχείο Atlantis στο Ηράκλειο της Κρήτης στις 15 – 17 Δεκεμβρίου 2017. Η ομιλία της είχε τίτλο «Κοιλιακές ταχυκαρδίες σε ασθενείς με δομική καρδιοπάθεια: Η συμβολή των νέων τεχνολογιών στη θεραπεία τους». Επίσης, η Δρ Μάντζιαρη ήταν σχολιάστρια στη Ζωντανή παρουσίαση περιστατικού.
Η συμμετοχή της Δρ Μάντζιαρη στο Πανελλήνιο Συνέδριο Επεμβατικής Καρδιολογίας, Ηλεκτροφυσιολογίας και Καρδιοχειρουργικής ICE 2017
![](https://cardiorhythm.gr/wp-content/uploads/2018/05/ice2017_afisa-1.jpg)